Televizorių remontas

Televizorius gyvena kiekvienuose namuose, o dažnai būna taip, kad jų turime po keletą. Ir žinoma, kada ateina metas jūsų mėgstamam serialui, kino filmui ar sporto varžyboms, tada jokių kompromisų su technika – jūs vienareikšmiškai privalote mėgautis idealiu vaizdu. Bet būna taip, kad technika ima ir paveda, tuomet suplanuotas krepšinio varžybų žiūrėjimas su draugais gali virsti fiasko, o romantiškas vakaras dviese prie linksmos komedijos gali būti sugadintas.

televizoriu_remontas

Jeigu jūsų televizorius sugedo ar veikia nepatenkinamai: trūkinėja vaizdas, dingsta garsas, televizorius veikia su pertrūkiais arba visai neįsijungia – skambinkite man. Gedimą pašalinsiu per kuo trumpesnį laiką, o jeigų remonto reikia kuo greičiau – problemos sprendimo imsiuosi iškart. Remontuoju visų tipų bei visų gamintojų televizorius: skystųjų kristalų televizorius (LCD), kineskopinius televizorius (CRT), plazminius televizorius, LED technologijos televizorius, 3D technologijos televizorius, taip pat – visų tipų kompiuterių monitorius bei projektorius.

televizoriu remontas

Televizorių remontas:

  • Kineskopinių televizorių remontas (CRT)
  • Skystųjų kristalų televizorių remontas (LCD)
  • LED televizorių remontas
  • 3D technologijos televizorių remontas

Sugedo televizorius? Kreipkitės į mane, mielai jums padėsiu. Televizorių remonte laikausi principo: kliento problemas spręsti greitai ir kokybiškai, su minimalia rizika ir už protingus pinigus. Profesionalus remontas ir šimtaprocentinis susikalbėjimas su klientu – mano prioritetas.

Siūlau aukštą paslaugų kokybę už priimtiną kainą, visiems savo atliktiems darbams duodu garantiją.

Prisijunkite prie manęs „Facebook“ socialiniame tinkle paspausdami mygtuką patinka („like“) dešinėje esančioje meniu dėžutėje. Arba tiesiog apsilankykite mano „Facebook“ puslapyje adresu www.facebook.com/el.meisteris ir sužinokite visas naujienas apie mano atliekamus darbus.

MANO KONTAKTAI: www.elmeisteris.lt – meistras Marius – mob. tel. 8-625-35950, el. Paštas el.meistras@gmail.com

 

Prisijunkite prie manęs Facebook tinkle

css.php