Elektronikos surinkimas

Namuose pamažu kaupiasi nereikalingi daiktai? Seni kompiuteriai, televizoriai, radio imtuvai, ir kitas elektronikos šlamštas?

sena_elektronika

Namiškiai barasi, kad spintos pamažu virsta neveikiančių daiktų sandėliukais? Ne bėda! Išeitis yra. Iš savo klientų nemokamai surenku elektronikos laužą: senus kompiuterius, televizorius, mobiliuosius telefonus bei kitą elektroniką ir pristatau į utilizacijos punktus.

Neišmeskite jums nereikalingų elektronikos prietaisų bet kur, pasirūpinkite, jog jie pasiektų utilizacijos punktus, tokiu būdu išsaugosite švarią gamtą, pasirūpinsite išteklių tausojimu – nes seną elektronikos laužą galima perdirbti ir panaudoti kaip žaliavą naujų įrenginių gamybai.

Atminkite! Elektronikos prietasų laužo kartu su butinėmis atliekomis mesti nevalia (ir netgi draudžiama), kadangi juose gali būti toksiškų medžiagų, kurios  teršia gamtą. Elektros prietaisų laužą būtina priduoti utilizacijai ir perdirbimui. Tokiu būdu yra tausojama ir išsaugoma švari gamta, o perdirbtus plastikus, metalus ir kitas medžiagas galima paversti naujais daiktais.

fffffffffffffffffffffffffff

Elkitės atsakingai ir neterškite gamtos, išsaugokite švarius vandenis, orą bei žemę ateities kartoms.
Nereikalingus elektronikos prietaisus palikite tam skirtuose konteineriuose arba pristatykite į surinkimo punktus.

Neterškime gamtos ir ji mums padėkos.

Siūlau aukštą paslaugų kokybę už priimtiną kainą, visiems savo atliktiems darbams duodu garantiją.

Prisijunkite prie manęs „Facebook“ socialiniame tinkle paspausdami mygtuką patinka („like“) dešinėje esančioje meniu dėžutėje. Arba tiesiog apsilankykite mano „Facebook“ puslapyje adresu www.facebook.com/el.meisteris ir sužinokite visas naujienas apie mano atliekamus darbus.

MANO KONTAKTAI: www.elmeisteris.lt – meistras Marius – mob. tel. 8-625-35950, el. Paštas el.meistras@gmail.com

Prisijunkite prie manęs Facebook tinkle

css.php